En İyi Cilt Bakım Ürünleri

Cildimiz zaman zaman yorgun, cansız ve pürüzlü görünebiliyor. Bunun sebebi doğru ya da yeterince cildimize bakım yapamamaktan kaynaklanıyor. Tabii ki sadece dışarıdan değil içeriden de alacağımız takviyeler cilt için çok önemlidir. Bunlar kolajen, C vitamini ve su sayabileceğimiz en önemli etmenlerdir. Daha sonra cilt tipimize göre uygun ve doğal ürünler kullanmakta buradaki en önemli aşamalardandır. Herhangi bir bakım yapmadan önce cildin temizlenmesi ve peelinglenmesi gerekir. Ardından tonik, yüz kremi vs. ürünler kullanılmalıdır. Bu doğrultuda benim memnun kaldığım cilt ürünlerinden bahsedeceğim.

Garnier SkınActive Vitamin C Mask

Diğer yüz maskelerinden daha farklı ve birebir sizin hazırlayacağınız bir ürün. Yüzdeki etkisi ise kesinlikle canlılık vermesi ve solgun görüntüyü yok etmesidir. Yapış yapış bir his bırakmıyor ve yüze yansıttığı ışıltıyı fark ediyorsunuz. C vitaminli ürünlerin güneşli zamanlarda kullanılmasının leke yapacağı söyleniyor bu yüzden kullanılıp güneşe çıkılmaması tavsiye ediliyor.

Garnier Nem Bombası Göz Altı Maskesi

Bu göz altı maskesini kullanmadan önce 2-3 dk buzdolabında bekletip o şekilde kullanıyorum. Daha fazla etkisini gösterdiğini düşünüyorum. Maskeyi bir kaç kez kullanmanız mümkün. Gözaltındaki belirgin çizginin azalmasını sağlıyor. Daha canlı ve nemli bir etki bırakıyor.

Yves Rocher Hydra Vegetal Yüz Temizleme Jeli

Hemen hemen her gün kullanmama rağmen ve 1 aylık bir ürün olduğu söylenmesine rağmen şuan 5.ayımıza gireceğiz. Yani çok uzun süre gidebilecek bir ürün tabii ki kullananlara da bağlı değişebilir. Cildi kesinlikle nemlendiriyor ve temizliyor. Doğal içerikli bir ürün olması tercih etmemdeki başka bir sebep diyebilirim.

Yves Rocher Pure System Peeling

Yüzdeki akne ve yeni oluşmuş sivilceler üzerinde çok etkili bir ürün, cildin temizlenmesini ve aydınlanmasını sağlıyor.

Simple Güneş Koruyuculu Nemlendirici

Hem uygun fiyatlı hem de güneş koruyucu nemlendirici. Emilimi çok rahat ve güneşten koruduğu gibi nemlendirmesi de cildi sağlıklı ve canlı gösteriyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi:
close-alt close collapse comment ellipsis expand gallery heart lock menu next pinned previous reply search share star