Bakımlı görünmek her kadının isteğidir. Bakımlı olmak denilince akla ilk olarak makyaj yapmak gelebilir fakat öncelik cilt temizliği ve cilt ürünlerine verilmesi gerekir. Çünkü; cildin yeterince sağlıklı olmaması hem yapılan makyajı iyi göstermeyecektir hem de cilt problemlerine sebep olacaktır. En iyi beş cilt ürünü olarak öncelikle cilt maskelerinden bahsetmek istiyorum.

  • We Love Face Masks

Watsons mağazalarında bulunan We Love Face Masks  markalı yüz maskeleri vegan içerikli olup kahveli, kömürlü, avokado ve yulaflı çeşitleri mevcut. Benim kullandıklarım ise kahveli ve avokadolu yulaflı olmak üzere bu çeşitler hakkında bahsedeceğim. Kahveli maske, ciltte renk eşitsizliğini aynı zamanda da cildin yumuşak olmasını sağlıyor. Avokadolu yulaflı maske ise cildin pürüzsüzleşmesinde yardımcı oluyor.

  • Yves Rocher Hydra Vegetal Göz Altı Kremi

Yves Rocher Hydra Vegetal Göz altı kremi göz altlarının nemlenmesini sağlıyor. Hergün düzenli olarak kullanıldığında göz altlarındaki kuruluğun gitmesini sağlıyor.

  • Farmasi Dr. Tuna Black Mask

Farmasi markasının Black Maskesi özellikle yüzdeki T bölgesindeki siyah noktaların kolayca çıkarılmasında etkili bir üründür.

  • Yves Rocher Pure System

Cilt üzerindeki akne ve kirin giderilmesinde çok etkili bir üründür. İçerisindeki peeling taneleri daha belirgin olduğu için aynı zamanda vücut üzerinde de kullanabilirsiniz. Cildi temizledikten sonra cildin pürüzsüz görünmesini sağlıyor.

#eniyi5ciltürünü #eniyiciltürünleri #yvesrocher #farmasi #beauty #welovefacemasks #watsons #indian #beautiful #güzellik #bakım #germany #england #nyc #follow #like #blogger #beatiful

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s